Wsparcie

TART Medical zapewnia wsparcie w zakresie techniczno-organizacyjnym dotyczące aparatury medycznej:

  • Wdrażanie oprogramowania CMMS służącego do nadzorowania aparatury medycznej podczas używania jej w placówce medycznej. Wdrożenie oprogramowania CMMS znacznie upraszcza zarządzanie sprzętem medycznym, a także dostarcza wiele nowych możliwości pomocnych w zarządzaniu.
  • Inwentaryzacja aparatury medycznej
  • Sporządzanie i koordynacja planów przeglądów (do celów ISO, akredytacji)
  • Kontakt ze strony Klienta z organizacjami kontrolnymi (UDT, sanepid, ISO, …)
  • Wsparcie techniczne techników elektroradiologii w zakresie wykonywania testów jakościowych (ciemnia i aparaty RTG)
  • Niezależnie doradztwo techniczne przy zakupie aparatury medycznej oraz części zamiennych

 

Przeglądy i naprawa urządzeń medycznych to czynności, które dotyczą zarówno instytucji publicznych (ośrodków zdrowia, szpitali, przychodni), jak i placówek o profilu prywatnym. Od lat dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby wszystkim tym podmiotom zapewnić profesjonalny serwis aparatury medycznej.

 

przykładowy sprzęt medyczny

 

Przeglądy urządzeń medycznych – pewność i bezpieczeństwo

Okresowe monitorowanie urządzeń medycznych pod kątem spełniania określonych wymagań to obowiązek każdej placówki, świadczącej usługi medyczne. Podczas przeglądu sprawdza się bezpieczeństwo urządzenia, podejmuje się odpowiednie działania konserwacyjne oraz w precyzyjny sposób sprawdza się poprawność funkcjonowania maszyny.

Wszystkie te działania mają na celu wyeliminowanie jakichkolwiek nieprawidłowości, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie urządzenia, zafałszować wyniki i, tym samym, zaszkodzić zdrowiu pacjentów. Aparatura medyczna, która przechodzi przez nasze ręce, poddawana zostaje również odpowiedniej kalibracji. W naszej ofercie, oprócz okresowych przeglądów, znaleźć można też taką usługę, jak naprawa sprzętu medycznego. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, jakie konkretne urządzenie odgrywa dla danej placówki. Z tego powodu nasze działania wykonywane są precyzyjnie oraz, dodatkowo, tak sprawnie i szybko, jak tylko jest to możliwe. Dzięki takiemu podejściu mogą Państwo po stosunkowo niedługim oczekiwaniu otrzymać sprawnie działającą aparaturę, która jest gotowa do diagnozowania i leczenie pacjentów.

Nasza szeroka wiedza i doświadczenie obejmuje nie tylko kwestie związanymi z przeglądami technicznymi aparatury medycznej oraz z naprawą tego typu urządzeń. Oferujemy również oprogramowanie cmms, które pozwala zarządzać sprzętem: mieć pod kontrolą ewidencję aparatury, historię działań na urządzeniach, zarządzanie naprawami i przeglądami i wiele innych. Pragniemy dzielić się informacjami, które udało się nam zdobyć przez lata pracy w tej branży, dlatego zapraszamy również klientów, którzy liczą na niezależnie doradztwo techniczne podczas zakupów aparatury medycznej oraz części zamiennych

 

Zakup sprzętu i części zamiennych – profesjonalne doradztwo

Wykonujemy serwis sprzętu medycznego i przeglądy urządzeń medycznych różnorodnych producentów. Nasza firma nie jest powiązana siecią wpływów z żadnym z nich, toteż naszym klientom możemy zaproponować całkowicie niezależne doradztwo. Działamy w oparciu o kilka uniwersalnych zasad.

 

  • Zapoznajemy się dokładnie z oczekiwaniami klienta

Wsparcie techniczne pozwala podjąć świadomą decyzję zakupową. Żeby jednak taka pomoc mogła się przydać klientowi w najwyższym stopniu, musimy poznać jego oczekiwania. Na tej podstawie jesteśmy w stanie doradzić konkretne urządzenia o optymalnych parametrach. Uważnie słuchamy oczekiwań klienta, a następnie przedstawiamy mu propozycje, które najpełniej te oczekiwania spełniają.

 

  • Naszą załogę formujemy tylko z najlepszych specjalistów

Nasi inżynierowie doskonale orientują się w zagadnieniach związanych ze sprzętem medycznym. To na tej wiedzy bazują, dokonując profesjonalnych napraw, przeglądów sprzętu medycznego oraz świadcząc usługi doradcze. Zawahania i niepewności związane z zakupem aparatury to dość powszechny problem. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli podejmować w pełni świadome decyzje, czuli komfort psychiczny i byli przekonani, że ich inwestycja jest udana. Wątpliwości może budzić nie tylko dobór parametrów technicznych nowej maszyny, ale tez zakup części wymiennych do już posiadanego urządzenia. Nawet takie niewielkie elementy mogą być sporym wydatkiem i warto zadbać o to, żeby nie doprowadzić do sytuacji, w której zakupiona część nie pasuje lub nie spełnia optymalnie swojej funkcji. Nasz sztab specjalistów doradzi również na tym polu, służąc doświadczeniem i wiedzą przy wyborze zamienników do różnorodnych maszyn.

 

  • Przystępne przekazywanie technicznych informacji

Żargon związany z inżynierią medyczną może poprawić i usprawnić komunikację między specjalistami. Nawiązując kontakt z klientem, pracownicy TART Medical starają się w zrozumiały sposób przekazać wiedzę, podzielić się informacjami dotyczącymi parametrów i doradzić w zrozumiały sposób. Tylko wtedy osoby, które zwróciły się do nas po pomoc, mogą poczuć rzeczywistą wartość z konsultacji z naszą firmą. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań, cierpliwie tłumaczymy każde zagadnienie i życzliwie podchodzimy do każdego klienta.

 

Serdecznie zachęcamy do zaufania naszym specjalistom. Dzięki temu, że na co dzień dokonujemy szeregu działań związanych z naprawą, wsparciem technicznym, serwisowaniem itp. potrafimy również świadczyć usługi doradcze, bazując na aktualnym informacjach i biorąc pod uwagę rozwiązania, które charakteryzują się bezawaryjnością. Nasza codzienna praca pozwala nam rozpoznać najbardziej problematyczne elementy każdego sprzętu, toteż potrafimy doradzić naszym klientom, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań i pomożemy wybrać najlepszy sprzęt oraz części zamienne.